Zastínění rolety a žaluzie

Můžete ovládat vše. Úplně vše. Klimatizaci, vytápění, roletové systémy, ventilaci. Jen pomocí mobilního telefonu

Podívejte se na všechny ty možnosti, které zvýší vaše pohodlí i úspory za energii.

  • Rolety a žaluzie představují ideální způsob regulace vnitřní teploty. V nových stavbách s klimatizací je automatický systém slunečních clon požadavkem.
  • Stejná jednotka ovládá jak vytápění, tak i klimatizaci.
  • Klimatizuje, ventiluje či ohřívá pouze ty místnosti, které se používají a jen tehdy, pokud se používají. 
  • Stejné pravidlo platí pro ventilaci.
  • Ovládání ventilace je vybaveno senzory kvality vzduchu – šikovné pro koupelny nebo kuchyně

Ovládání osvětlení

Ovládání osvětlení přesně podle vaší potřeby je dalším ze způsobů úspory energií. Pohybové senzory zapínající či vypínající světla, automatické ovládání rolet, závěsů a žaluzií, které se přizpůsobí přísunu slunečního světla, a tím pádem není nutno zbytečně svítit či pouštět klimatizaci – to vše vám pomáhá šetřit náklady.

Ventilace

Koupelna je často tím nejlepším ukazatelem potřeb rodiny, pokud jde o spotřebu teplé vody, podlahového vytápění, ventilace či osvětlení. Pokud jde o vlhkost a ventilaci, má koupelna samozřejmě specifické požadavky. Systém xComfort vám dává možnost ovládání ventilace tak, aby pracovala účinně a efektivně. Když je potřeba senzor ji automaticky zapne, vypne nebo ztlumí.

Ovládání rolet či žaluzií

Rozšířený systém xComfort vám dává možnost převzít plnou kontrolu nad vnitřním klimatem vašeho domu. Elektronické rolety či sluneční clony mohou být zcela automatizovány. A to podle denní doby, množství světla či teploty.

xComfort je bezdrátový

Tento systém je zcela bezdrátový, takže si nemusíte dělat starosti s dráty vedenými kolem všech vašich vypínačů, termostatů a senzorů.xComfort je tedy typem vysoce specializovaného systému, jehož instalace je zcela jednoduchá a bezpečná.

Váš vlastní digitální komorník

Ať už potřebuje jakoukoliv úsporu energií, systém xComfort je řešením.Systém xComfort je totiž vaším vlastním správcem, vždy připraveným k službě.

zpět na homepage