Zabezpečení a kamerový dohled

K získání plné kontroly nad domem stačí pouze mobilní telefon
Odkudkoli, kdykoliv

V našich uspěchaných moderních životech se často ocitáme na cestách. Ať už jste však na služební cestě, na chatě či na zahraniční letní dovolené, můžete se snadno a rychle ujistit, že je ve vašem domě všechno tak, jak má být. Stačí zavolat do domovního centra xComfort a hned můžete zkontrolovat všechna nastavení a funkce, zapnout či vypnout elektřinu, vytisknout si bezpečnostní historii či obdržet upozornění, zda jste nezapomněli vypnout rizikové spotřebiče nebo zda nehrozí vloupání či poškození vodou nebo ohněm.

 

Váš odpočinek bude nerušený jen tehdy, když víte, že jsou vaše děti v bezpečí

Jediným tlačítkem na mobilním telefonu nastavíte pokoj svých dětí na noční režim. Napětí v zásuvkách se vypne, dostanete potvrzení o správné funkci kouřového alarmu, teplota se sníží o tři stupně a světla se ztlumí na minimum. A též je tu světlo proti strašidlům, připravené bojovat s tmou pod postýlkou a v černých zákoutích, které může vaše dítě samo ovládat, kdykoli si pustí fantazii příliš na uzdu. Ať už se o bezpečí svých dětí a svého domova obáváte v jakémkoliv ohledu, systém xComfort je řešením. xComfort je totiž vašim digitálním správcem, který nikdy nespí. Ani tehdy, když nejste doma.

 

Osm bezpečnostních nastavení připravených na míru dětem a teenagerům

 • Rozšířené možnosti zatemnění, například vlastní noční světlo či stropní bodové osvětlení v koupelně
 • Vypínání a zapínání přívodu elektrické energie
 • Přednastavené režimy svícení a vytápění pro případy, kdy jsou děti doma samy
 • Vyznačená nastavení pro "velké děti" a kontrola domácích večírků, když jsou rodiče pryč
 • Vzdálené otvírání a zavírání dveří pro případy, kdy si děti zapomenou klíče
 • Kamerový monitoring vstupních prostor
 • Upozornění na změny nastavení či na anomálie
 • Světlo proti strašidlům

 

Aktivní protipožární ochrana: systém, který uhasí oheň dříve, než se rozšíří

Tradiční protipožární alarmy se spustí až ve chvíli, kdy oheň propukne, zatímco xComfort dokáže vzniku požáru předejít. Říkáme tomu 'proaktivní protipožární ochrana'. Máte-li obavy o zabezpečení svého domu před požárem, systém xComfort je řešením. xComfort je totiž vašim digitálním komorníkem, který nikdy nespí. Ani tehdy, pokud nejste doma.

xComfort nabízí 15 protipožárních nastaven

Systém je vybaven patnácti různými nastaveními, které z vašeho domova udělají ohnivzdorné sídlo.Se systémem xComfort můžete například:

 • Snadno odpojit napájení k zařízením, u nichž je riziko vzniku požáru nejvyšší (například kávovar, sporák či žehlička).
 • Získat úplnou kontrolu nad potenciálně nebezpečnými situacemi díky systému včasného odhalení rizika, varování i vzdáleného varování.
 • Propojit varování o požáru se systémem správy napájení.
 • Zkontrolovat bezpečnostní kamery a ověřit tak platnost poplachu.
 • Dostávat upozornění na mobilní telefon o změnách teploty či energií v domě.
 • Otevřít zamčené dveře a aktivovat světla v únikových prostorech.
 • Zkontrolovat výstražná světla a senzory pohybu. 

 

Jedna z nejlepších funkcí: Zažeňte vetřelce na útěk ještě předtím, než vůbec proniknou dovnitř

Výzkumy hovoří jasně – osvětlení skutečně zamezuje vloupáním.Systémový senzor rozdělí vaší nemovitost na zabezpečené zóny, což umožní zahnat potenciálního lupiče palbou světel, a dokonce i zvuku. Ihned obdržíte varování na mobilní telefon, a přímo z něj se můžete napojit na kamery a zkontrolovat situaci. A pokud by přece jen nastal onen nepravděpodobný scénář a vloupání se uskutečnilo, systém xComfort je samozřejmě přímo napojen na stávající poplašný systém. Systém xComfort je řešením veškerých obav o bezpečí vašeho domova. xComfort je totiž vašim digitálním správcem, který nikdy nespí. Ani tehdy, když nejste doma.

xComfort nabízí 12 nastavení prevence a včasného upozornění o vloupání

Se systémem xComfort získáte dvanáct různých funkcí, které váš dům promění v noční můru lupičů.Se systémem xComfort můžete například:

 • Nastavit systém, aby pomocí světla a zvuků zahnal vetřelce pokoušejícího se o vloupání.
 • Nastavit vnitřní i venkovní světla tak, aby zachovávaly běžný světelný režim i za vaší nepřítomnosti. Případný lupič bude mít velké problémy odhadnout, zda jste doma či nikoliv. K této simulaci přispívá systémové použití: Osvětlení, Zvuků, Rolet
 • Monitorovat a zaznamenávat pohyb osob v okolí domu s doprovodným zapínáním světel a aktivací alarmu.
 • Rozsvítit veškeré osvětlení v domě pomocí nouzového tlačítka na nočním stolku.
 • Dostávat upozornění o anomáliích v domě na mobilní telefon s živým přenosem z domovních kamer.

 

 

 

 

 

xComfort je bezdrátový

Tento systém je zcela bezdrátový, takže si nemusíte dělat obavy s dráty vedenými kolem všech vašich vypínačů, termostatů a senzorů. xComfort je tedy typem vysoce specializovaného systému, jehož instalace je naprosto jednoduchá a bezpečná. 

Váš vlastní digitální správce

Ať už máte o zabezpečení svého domova obavy v jakémkoliv ohledu, xComfort je řešením.xComfort je totiž vašim digitálním správcem, který nikdy nespí. Ani tehdy, když nejste doma.

 

zpět na homepage