Automatické řízení, logické funkce

Je to úžasné, protože váš dům se vám skutečně přizpůsobí
Porozumí vašemu dennímu rytmu i potřebám

Na základě definované souboru kritérií se váš dům sám naučí vaše zvyklosti. Nabízí se tak řada možností, jak zvýšit svůj komfort i ušetřit. xComfort představuje pokrokový sofistikovaný systém, který je ovšem stále velmi snadno ovladatelný. Popravdě řečeno, systém xComfort za vás udělá většinu práce, takže na ni ani nemusíte myslet.

  • Před odjezdem na dovolenou můžete snadno celý dům vypnout a ihned po návratu jej zase zapnout.
  • Následuje vás a váš rytmus.
  • Jemně vás probudí ve vámi určený čas, rádio se automaticky zapne, jakmile vstoupíte do koupelny a kávovar začne vařit kávu pět minut předtím, než se osprchujete.
  • Jemně vás probudí ve vámi určený čas, rádio se automaticky zapne, jakmile vstoupíte do koupelny a kávovar začne vařit kávu pět minut předtím, než se osprchujete.
  • Jedním dotekem tlačítka si upravíte intenzitu vytápění a stejně jednoduše si i ztlumíte světlo v obývacím pokoji, kuchyni či rovnou v celém domě.
  • Systém lze rozšířit či přizpůsobit podle potřeby. 
  • Může ovládat jakýkoli spotřebič elektrické energie.

Udržujte si o všem přehled přes svůj mobilní telefon

Se systémem xComfort máte všechno pod kontrolou.A to nejen proto, že sami všechno ovládáte, ale též proto, že vám systém poskytuje informace a zpětnou vazbu. Přes telefon iPhone můžete kdykoli zjistit, jaká je teplota ve vašem obývacím pokoji, stisknutím tlačítka ji přenastavit a ihned poté obdržet potvrzení o změně nastavení. Víte co se děje, a tak je snadné vše kontrolovat.

Systém xComfort, který je nainstalován již v tisících domácností.

Je velmi vyspělý a přesto tak jednoduchý. Systém je již zcela propracovaný, připravený k použití a ainstalován je již v několika tisících domácností. A není vůbec drahý. xComfort je vhodný jak pro renovovaný dům, tak pro novostavbu. O rozsahu jeho funkcí můžete rozhodnout sami a až budete chtít, můžete všechny jeho možnosti rozšířit přesně podle svých představ!

Nekompromisní flexibilita

xComfort jakožto bezdrátový systém umožňuje jednoduše namontovat spínače, stmívače a senzory na libovolné požadované místo.A protože jsou tyto prvky nejen bezdrátové, ale i na baterie, můžete je kdykoliv přemístit. Bezdrátové vypínače a přepínače systému xComfort mohou být použity s veškerým stávajícím osvětlením a jsou tak ideální volbou při renovaci. Už žádné nevzhledné kabely skryté pod kobercem nebo za sedačkou. Připevnění je řešeno pomocí šroubků či oboustranné lepicí pásky. Připevnit je tak můžete třeba i na zrcadlo, pod stůl nebo, chcete-li, rovnou na okno.

 

Váš vlastní digitální správce

Ať již máte jakékoliv požadavky na trochu každodenního luxusu, systém xComfort je řešením.Systém xComfort je totiž vaším vlastním správcem, vždy připraveným k službě.

zpět na homepage