Centrální vypínač

Vyjdete z pokoje a světlo v něm zhasne. Vejdete do jiného a tam se pro změnu rozsvítí. Je to trochu jako ze science fiction. Ale šetří to vaše peníze.

Podívejte se na všechny možnosti, které zvyšují vaše pohodlí i úspory za energii.

  • Osvětlení pro správnou atmosféru: Několik skupin osvětlení pro jednotlivé místnosti, které mohou být individuálně ztlumeny na požadovanou úroveň. 
  • Různé osvětlovací režimy vytvářejí správnou atmosféru.
  • Tlačítka, dálkové ovládání či tlačítka na dotykové obrazovce chytrého telefonu, která aktivují požadovaná nastavení světel.
  • Servisní osvětlení přesně tam, kde je potřebujete, například těsně vedle oblíbeného křesla nebo i pod deskou jídelního stolu.
  • Noční tlumené světlo z ložnice do koupelny, které samo zhasne, jakmile se vrátíte.
  • Hlavní vypínač u vchodových dveří či na vašem nočním stolku zhasne či rozsvítí všechna světla.
  • Pohybové senzory zapínající světla v místnostech, kam nevidíte. 
  • Například v koupelně, ve spižírně či ve sklepě.
  • Světla rozsvěcující se při spuštění různých alarmů.

Osvětlení pro tu pravou atmosféru

Koncept systému xComfort vám nabízí možnost dopředu si vytvořit a naprogramovat různá nastavení osvětlení. Ty pak budete mít šikovně po ruce, jakmile nastane ta správná příležitost.Správné osvětlení podtrhne a zdůrazní jak samotný interiér, tak i atmosféru, ať už pro filmový večer u televize či večírek s dobrým jídlem, dobrým pitím a dobrými přáteli!

Zónové osvětlení

Hmatat ve tmě po vypínači není úplně nejjednodušší, zvláště pak, když máte zrovna plné ruce.V místech, kde tato situace hrozí nejčastěji – třeba v prádelně v suterénu, ve sklepě nebo na chodbě – se tedy obzvláště vyplatí zapínání osvětlení pomocí detektoru pohybu. Jakmile se ocitnete v dosahu senzoru, světlo se samo rozsvítí. Už žádné klopýtání ve tmě!

Osvětlení pro pokojové rostliny

Časované spouštěče systému xComfort jsou ideální i pro automatické osvětlení rostlin.Systém dokáže simulovat různé roční doby i denní cykly v různých částech světa. V kombinaci s vhodnými typy osvětlení budou vaše rostliny vypadat, jako by o ně pečoval profesionální botanik.

 

 

Systém xComfort je bezdrátový

Tento systém je zcela bezdrátový, takže si nemusíte dělat starosti s dráty vedenými kolem všech vašich vypínačů, termostatů a senzorů. xComfort je tedy typem vysoce specializovaného systému, jehož instalace je naprosto jednoduchá a bezpečná.

Váš vlastní digitální správce

Ať už potřebuje jakoukoliv úsporu energií, systém xComfort je řešením.Systém xComfort je totiž vaším vlastním správcem, vždy připraveným k službě.

zpět na homepage